Health Studies. Lithuania 2016.

Leidinys „Health Studies. Lithuania 2016. Importance of Health for Sustainable Growth of Economy“. Pagrindinis šios studijos tikslas - pateikti statistinius duomenis apie besikeičiantį gyventojų sveikatos būklės vaidmenį šiuolaikinėse visuomenėse. Leidinyje pateikiama informacija apie abipusį priežastinį ryšį tarp BVP augimo ir gyventojų sveikatos būklės, kalbama apie sveikatos poveikį užimtumui bei šalies ekonomikos rezultatatams, sveikatos sistemos valdymą ir bendradarbiavimą.su kitais ūkio sektoriais. Leidinyje gana daug dėmesio skiriama  Lietuvos patirčiai, susijusiai su ilgalaikių sveikatos strategijų kūrimu ir įgyvendinimu, nacionalinėms sveikatos sąskaitoms, pateikiamos naujausios demografinės ir sveikatos statistikos raidos tendencijos.

Leidinį parengė Sveikatos ekonomikos centras. Autoriai: Gediminas Černiauskas ir Romualdas Buivydas. Leidinį parėmė: The European Federation Of Pharmaceutical Industries And Associations (EFPIA) ir Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija (IFPA). 


UAB Sveikatos ekonomikos centras (SEC) - tai sveikatos ekonomikos, politikos ir socialinės apsaugos srityse besispecializuojanti privati įmonė.
SUSISIEKTI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram