Apie SEC

UAB Sveikatos ekonomikos centras (SEC) - tai sveikatos ekonomikos, politikos ir socialinės apsaugos srityse besispecializuojanti privati įmonė. Įmonės tiriamojo ir konsultacinio darbo patirtis sveikatos priežiūros sektoriuje – daugiau nei 27 metai. 2005-2010 metais SEC buvo tarptautinio konsorciumo, vadovaujamo Prancūzijos kompanijos Conseil Sante S.A., nariu. Konsorciumas buvo sudarytas EuropeAid Lot No. 8: Health FRAMEWORK projektams įgyvendinti. 

Centro veikla

Tyrimai, mokslinės studijos, verslo ir investiciniai projektai, konsultacijos, mokymai, vadybos ir logistikos paslaugos.

Centro išskirtinumas·

  • “Nekonvejerinis”, į konkrečius užsakovų poreikius orientuotas darbas·
  • Daugiau nei 25 metų darbo patirtis su Lietuvos ir užsienio užsakovais·
  • Sudėtingų ir didelės apimties projektų vykdymas·
  • Profesionalios konsultacijos ir tyrimai·
  • Standartiniai ir rengiami pagal užsakovo pageidavimus mokymai

Nuo 1993 m. Centras įvykdė daug sudėtingų projektų, kuriuos užsakė: LR Finansų ministerija, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, LR Sveikatos apsaugos ministerija, Nacionalinė Sveikatos taryba, Valstybinė ligonių kasa, SODRA, Socialinio draudimo mokymo ir tyrimo centras, Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos ir jų steigėjai, kitos įmonės bei organizacijos, Pasaulio bankas, Atviros Lietuvos fondas, PHARE, Pasaulinė sveikatos organizacija, International Health Development Group (Danija), Draudimo teorijos ir praktikos bendrovė - GVG (Vokietija), Health and CareTech Group (Švedija), TNO (Olandija), BASYS (Vokietija), Conseil Santé S.A. (Prancūzija) ir kiti. 

SEC rengė mokymus ir skaitė paskaitas LR Sveikatos apsaugos ministerijos, Ligonių kasų, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, kitų šalių (Albanijos, Gruzijos, Kazachijos, Moldovos, Tadžikijos ir kt.) sveikatos sistemų administratoriams ir specialistams. SEC darbo rezultatus atsispindi daugiau nei 25 leidiniai, išleisti lietuvių ir užsienio kalbomis, dešimtys publikacijų lietuvių ir anglų kalbomis, daugybė pranešimų tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, SEC parengtose interneto svetainėse. 


UAB Sveikatos ekonomikos centras (SEC) - tai sveikatos ekonomikos, politikos ir socialinės apsaugos srityse besispecializuojanti privati įmonė.
SUSISIEKTI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram